FENIX Noclegi

Nazwa obiektuFENIX Noclegi
MiejscowośćPrzeczyce, powiat Będziński, woj. Śląskie
UlicaTargowa 2 a
Kod pocztowy42-460
Numer telefonu501 403 867
Adres strony WWWFenix-przeczyce.pl
KategorieAgroturystyka; Noclegi i kwatery prywatne
Opis obiektuNasz drugi ośrodek wypoczynkowy i restauracja Impresja zlokalizowane są nad malowniczym zalewem w Przeczycach, położonym zaledwie 30 km od Katowic i 6 km od lotniska Pyrzowice. Cisza, spokój i komfortowe warunki sprzyjają wypoczynkowi, organizacji bankietów i imprez okolicznościowych, szkoleń, sympozjów, narad, konferencji. Zaplecze ośrodka stanowi sala konferencyjna na około 50 miejsc, sala kominkowa. Część hotelowo-noclegowa to domki podzielone na segmenty 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Jeden z segmentów przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowe atrakcje to: basen letni, grill oraz świetlica ze stołem do ping-ponga.
Słowa kluczoweNoclegi i kwatery prywatne, Noclegi, Kwatery prywatne, Prywatne hotele, Pokoje prywatne, Noclegi dla firm, Tanie noclegi, Pokoje gościnne, Wolne pokoje, Pokoje nad wodą, Pokoje rodzinne, Noclegi z wyżywieniem, Noclegi pracownicze, Wesela z noclegiem, Noclegi dla grup
Informacje o wizytówcenumer ID: 888; rejestracja: 07/07/2015; liczba odsłon: 30

Czytaj opinię o obiekcie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o obiekcie

Skorzystaj z poniższego formularza aby dodać opinię o firmie - FENIX Noclegi. Należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Adres email wpisany w formularzu NIE BĘDZIE WIDOCZNY w treści opinii, na ten adres wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie). W wiadomości otrzymasz również hasło umożliwiające zmianę treści lub usunięcie opinii.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest siedem minus dwa*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego obiektu? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!